KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815491
nr 1281 5491
Kurt Lindon
(1910-1986), Sverige
Akvarell, Landskap. Signerad. 17x26 cm
Kurt Lindon, född 1910 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:45:26
300 kr
500 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr